Networking na żywo!

Warsztat Inspiracyjny LIVE

"Jak uniknąć bezpłatnego consultingu?"

19.07.2022 r., godz. 10:00

KUP BILET ZA 79 zł brutto (cena promocyjna)

DO SPOTKANIA ZOSTAŁO:

KUP BILET!
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Showroom Kinnarps, ul. Puławska 354/356, Warszawa

Jak uniknąć bezpłatnego consultingu?

Jak nie paść ofiarą tego typu pułapek?

Wielu sprzedawców cierpi na pewną przypadłość - czują powinność opowiedzenia jak najwięcej o swoim rozwiązaniu.


Nie oszukujmy się jednak - nie każdy klient umawiający się na spotkanie jest szczerze zainteresowany podpisaniem umowy. Często zależy mu na uzyskaniu pewnych informacji, czy to cenowych, czy technologicznych, a po osiągnięciu tego celu wcale nie zamierza skorzystać z usług firmy, która mu te informacje tak pięknie zaprezentowała.


Na szkoleniu dowiesz się, jak bronić się przed takimi sytuacjami i inwestować czas w te relacje, które mogą być owocne.


Sandler Training

Metoda, która zmienia spojrzenie na sprzedaż

Dzięki systemowi sprzedaży Sandler Training, który prezentujemy na naszym warsztacie, masz szansę zwiększyć wyniki swojej sprzedaży tak jak zwiększyło je wielu uczestników naszych szkoleń.


Chcemy pokazać Ci takie podejście, które umożliwia sprawne i efektywne zamykanie sprzedaży oraz rozpoznawanie licznych zmyleń jakie stosują klienci.


Poznasz 7 kroków Systemu Sprzedaży Sandlera które sprawią, że rozmowa z klientem stanie się dla Ciebie naturalnym środowiskiem rozwoju oraz przestrzenią gdzie panuje równowaga między wzajemnymi interesami, gdzie sprzedawca nie jest odbierany jako przebiegły manipulant, lecz jako "uczciwy gracz grający w tej samej drużynie".

Warsztat Inspiracyjny "Złam Schemat Sprzedaży"

Dzięki naszemu dwugodzinnemu warsztatowi zorientujesz się, co do tej pory działało destrukcyjnie na Twoją sprzedaż, a czego zabrakło by klient ostatecznie podjął decyzję na TAK, a nie na "Muszę Się Jeszcze Zastanowić…".


Dzięki Sandler Training możesz zmienić to:

- że, czujesz się nieswojo w roli sprzedawcy,

- że, klient milczy w czasie całego spotkania, podczas gdy Ty zalewasz go ogromem swojej fachowej wiedzy,

- że, wyciskasz siódme poty trudząc się aby przekonać klienta do swojego rozwiązania, a rozmowa i tak kończy się, gdy odpowiadasz na pytanie o cenę.


Rekomendacje uczestników

Prowadzący

Andrzej Twarowski

Od 17 uczę sprzedawać metodą Sandlera. Założyłem Sandler Training - TPSI, żeby pomagać swoim klientom 💥sprzedawać łatwiej, szybciej i drożej💥.


Często pracuję z ekspertami, którzy sprzedają, a nie do końca lubią to robić… Pomagam liderom i profesjonalistom, którzy chcą sprzedawać efektywniej... bez utraty swojej godności. 🤝


Moimi zadowolonymi klientami są konsultanci, prawnicy, inżynierowie, architekci, programiści, headhunterzy, marketingowcy, dostawcy usług biznesowych, doradcy finansowi i bankowi, agenci ubezpieczeniowi, sprzedawcy B2B, przedsiębiorcy. 👨🏫👨💼👨💻


Moi klienci mierzyli się z następującymi wyzwaniami:

🔹 Brakowało im naturalności i pewności siebie w sprzedaży.

🔹 Nie mieli jasnego pomysłu jak dalej rozwijać swój biznes.

🔹 Pracowali długo i ciężko, bez satysfakcjonujących efektów finansowych.


W trakcie pracy ze mną efekty przychodzą. Możesz się spodziewać:

🔹 zwiększenia sprzedaży,

🔹 podniesienia cen

🔹 oraz rezygnacji ze współpracy z klientami angażującymi czas bezowocnie.


To tylko kwestia czasu i determinacji we wdrożeniu moich wskazówek. Jedni poprawiają wyniki o 30%, drudzy o 75%, a zdarzają się i tacy co sprzedaż zwiększają dwu i trzykrotnie.💵💴💶💷-
-
----


-


Andrzej to pewny siebie, kategoryczny i niezwykle skuteczny sprzedawca! To właśnie sprawia, że jego szkolenia są aż tak dobre. Posiada ogromną wiedzę sprzedażową, pedagogiczną i psychologiczną, potrafi dopasować się do grupy i "wycisnąć" z ludzi to co w nich najlepsze! To fantastyczny człowiek, który zmienia spojrzenie na sprzedaż i pozwala rozwinąć skrzydła swoim podopiecznym. Serdecznie polecam jako trenera, mentora, coacha i konsultanta.


Joanna Procyszyn

Brałem udział w cyklu szkoleniowym szkoły Sandlera. Bez wielkiej przesady mogę powiedzieć, że zmieniło to moje życie :) Kiedy trafiałem, obawiałem się sprzedaży. Po odbyciu tego szkolenia sprzedaży się nie boję, ale do pewnego stopnia nawet lubię. Poza tym zdecydowanie szkolenia te poprawiły mój warsztat, co wpływa na skuteczność podejmowanych przeze mnie działań sprzedażowych.


Włodzimierz Ziółkowski

Miejsce

-
-
-

Showroom Kinnarps Polska

Puławska 354/356,

02-819 Warszawa

JAKIE SMAKI BĘDĄ NA NAS CZEKAĆ?

Wino

Przekąski

Napoje

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - Sandler Training - TPSI